Skip to main content

Polmotors Sp. z o.o.

Ponad 30 lat na rynku, 900-osobowy zespół, globalny zasięg działalności: Polmotors jest jednym z liderów rynku automotive oraz partnerem rozwojowym wiodących światowych koncernów motoryzacyjnych – wśród nich Audi, BMW, Daimler, VW, Opel, Peugeot, Citroen, FCA. Tworzy innowacyjne produkty i technologie docierające do ponad 100 fabryk w Europie i na świecie.

Innowacje i rozwój

Oprócz prac związanych z realizacją zamówień klientów, równolegle prowadzimy prace rozwojowe platformy ERP, których celem jest ulepszanie produktu, rozwój narzędzi, optymalizowanie procesu wytwarzania oprogramowania. Każdy członek zespołu zgłasza swoje pomysły i aktywnie uczestniczy w ich tworzeniu i wdrażaniu.

Przykładowym efektem takich prac rozwojowych jest pakiet narzędzi wdrożeniowych, z których korzystamy od roku 2016. Pozwalają wdrożeniowcom szybko budować całe moduły z minimalnym wykorzystaniem programistów. Za pomocą tych narzędzi mogą tworzyć nowe rejestry dla dokumentów w bazie danych, zdefiniować okna edycyjne, listy, raporty, WorkFlow oraz dokonać integracji z innymi modułami poprzez system pluginów i definiowalnych zdarzeń.

Dzięki tym narzędziom jesteśmy w stanie jeszcze szybciej odpowiadać na potrzeby klientów i dostarczać rozwiązania w dobrej cenie. Programiści skupiają się na tworzeniu narzędzi, a nie powtarzalnych zadaniach związanych z każdym zamówieniem klienckim.

Narzędzia i technologie

Stale dążymy do tego, aby nasz produkt był nowoczesny i korzystał z najnowszych dostępnych rozwiązań technologicznych. Tak aby nasi klienci zawsze mieli do dyspozycji aktualne oprogramowanie i nowczesne technologie informatyczne, a tym samym nie zostali zablokowani przez przestarzałe rozwiązania programistyczne. Chcemy także, aby nasi programiści mogli pracować na nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązaniach. Z tego powodu systematycznie aktualizujemy system KLL-ERP do najnowszych wersji serwera baz danych PostgreSql, serwera aplikacji PHP. Programiści zaś pracują w najlepszych dostępnych na rynku narzędziach programistycznych jak np. PHPStorm.

O nas

Firma KLL Informatyka istnieje na rynku od ponad 20 lat. Od początku swojej działalności zajmuje się dostarczaniem rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw produkcyjnych.

Adres

KLL Informatyka Sp. z o.o.
43-346 Bielsko-Biała
ul. Chochołowska 28
NIP 937-255-27-52
KRS 0000973710

Kontakt

E-mail: biuro@kll.pl
Telefon: +48 665 207 493

© 2024 KLL Informatyka Sp. z o.o.