Skip to main content

Dołącz do grona liderów

w dziedzinie produkcji

Poznaj wybranych klientów KLL Informatyka oraz sprawdź referencje

Polmotors Sp. z o.o.

Polmotors jest jednym z liderów rynku automotive oraz partnerem rozwojowym wiodących światowych koncernów motoryzacyjnych – wśród nich Audi, BMW, Daimler, VW, Opel, Peugeot-Citroen, FCA. Tworzy innowacyjne produkty i technologie docierające do ponad 100 fabryk w Europie i na świecie.

 

 

ANGA Uszczelnienia Mechaniczne Sp. z o.o.

ANGA Uszczelnienia Mechaniczne Sp. z o.o. jest polską, prywatną firmą produkcyjną, utworzoną w 1981 roku. Specjalizuje się w produkcji uszczelnień mechanicznych czołowych, które znajdują zastosowanie w różnych urządzeniach z wałem obrotowym m.in. pompach wirowych, mieszalnikach, reaktorach, sprężarkach czy wentylatorach.

 

Best Autotech Sp. z o.o.

Best Autotech jest producentem części tworzywowych dla branży motoryzacyjnej. Firma prowadzi działalność na terenie Europy i należy do grupy kapitałowej, której zrzeszone spółki działają na wszystkich kontynentach. Z każdym miesiącem firma sukcesywnie powiększała swój park maszynowy oraz dąży do zatrudnienia coraz większej ilości osób. Obecnie w skoczowskiej fabryce zatrudnionych jest około 550 pracowników, a w Bażanowicach około 450 pracowników.

 

PLP Poland (Belos) S.A.

PLP POLAND (BELOS) S.A. jest największym polskim producentem osprzętu sieciowego dla linii WN, SN, NN i nn stacji elektroenergetycznych, działającym w branży elektroenergetycznej od 1947 roku. Spółka utrzymuje ścisłą współpracę z wiodącymi na rynku biurami projektowymi oraz instytutami naukowo-badawczymi, dzięki czemu ich wyroby spełniają wymagane normy.

Marbet Sp. z o.o.

Marbet to polska, rodzinna firma z siedzibą w Bielsku-Białej, która istnieje na rynku od ponad 40 lat. Przemyślane projektowanie, nieszablonowe technologie produkcji oraz szacunek dla środowiska naturalnego zawsze były jej priorytetowymi zagadnieniami. Firma jest producentem sztukaterii, mebli i paneli akustycznych, produktów termoizolacyjnych dla budownictwa pasywnego oraz kształtek i opakowań styropianowych, w tym kaset dla szkółkarstwa leśnego.

Wala Sp. z o.o.

WALA Sp. z o.o. to czołowy Polski producent okuć do drzwi. Firma działa na rynku nieprzerwanie od 1980 roku, nieustannie poszerzając swoją ofertę o nowe produkty. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy w zakresie technologii, tworzy nowatorskie projekty oraz dba o ich precyzyjne wykonanie. Produkcja odbywa się przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii stosowanych w tej gałęzi przemysłu z dbałością o szczegóły wykonania każdego produktu.

Nordflam HS Sp. z o.o.

Marka NORDflam to ponad 20 lat tradycji w dziedzinie urządzeń grzewczych. Firma istnieje od 1998, zlokalizowana jest w Cieszynie, co roku nieustannie poszerza grono zadowolonych klientów na ponad 25 światowych rynkach. Kominki to jej specjalność, sukcesywnie powiększa gamę wysokiej jakości urządzeń grzewczych, charakteryzujących się nowoczesną stylistyką, funkcjonalnymi i sprawdzonymi rozwiązaniami oraz ponadprzeciętną trwałością.

Passerotti Sp. z o.o.

Firma Passerotti sp. z o.o. powstała w roku 1989 w Bielsku – Białej i od tego czasu z powodzeniem działa na krajowym rynku uszczelnień. Spółka Passerotti, z przychodami w wysokości 7,5 mln EUR i ponad 80 pracownikami, jest wiodącym dostawcą uszczelnień technicznych dla przemysłu oraz asortymentu uzupełniającego związanego z napędami maszyn. Wiedza i doświadczenie wraz z własną produkcją uszczelnień toczonych to coś co wyróżnia firmę Passerotti na polskim rynku.

Nipol S.C.

Spółka powstała w marcu 1995 roku. Od tamtej pory poszerza swoje kompetencje w zakresie doboru oraz dostarczania łożysk, uszczelnień i chemii technicznej. Dostarcza produkty dla firm produkcyjnych, handlowych oraz działów utrzymania ruchu. Centralny magazyn zlokalizowany w Raciborzu, podlega nieustannej optymalizacji, doświadczony zespół, wspomagany jest przez innowacyjne rozwiązania informatyczne z zakresu sprzedaży i zarządzania gospodarką magazynową.

Komin-Flex Sp. z o.o.

Komin–Flex sp. z o.o. jest firmą polską produkującą od 1991 roku systemy kominowe ze stali kwasoodpornych i nierdzewnych oraz elementy systemów wentylacyjnych. Posiada bogaty asortyment systemów podciśnieniowych kominów izolowanych, wkładów kominowych, jak również kominów nadciśnieniowych, wszystkie służą bezpiecznemu odprowadzaniu spalin.

NWL Europe Sp. z o.o.

Światowy lider w produkcji urządzeń zasilających do elektrostatycznego oczyszczania spali (elektrofiltry) w wielu gałęziach przemysłowych, dodatkowo świadczy usługi serwisowe większości urządzeń tego typu innych producentów.

Mokate S.A.

Grupa Mokate to wielopokoleniowa tradycja. Jej początki sięgają roku 1900, kiedy to członkowie rodziny Mokryszów stali się właścicielami sklepu kolonialnego w małej miejscowości Dobra. Obecnie Grupa Mokate składa się z kilku przedsiębiorstw działających w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech, Wielkiej Brytanii, RPA i Dubaju, które eksportują swoje produkty do prawie wszystkich krajów na świecie.

Invenio QD Sp. z o.o.

Invenio od ponad trzydziestu lat dba o rozwój kontroli jakości swoich klientów. Firma jest obecna na każdym etapie procesu, od zamysłu, poprzez projektowanie, aż do gotowego wyrobu. Dzięki szerokiemu spektrum możliwości, zapewnia klientom rzetelnie przeprowadzony proces kontroli, od wejścia komponentu do wyjścia gotowego produktu.

Regulus-System Wójcik Sp.j.

Firma działająca od roku 2000. Co roku rozszerza swoją ofertę o nowe rozwiązania, które cechuje wysoka innowacyjność, estetyka oraz wyróżniające je szczególne walory użytkowe. Wszystkie liczące się w Polsce grupy handlowe, zajmujące się techniką grzewczą, posiadają wyroby oznaczone marką REGULUS-system.

Tilabels Janusz Nieckula

Firma TiLabels została założona w 1998 r. Zajmuje się technikami znakowania oraz automatycznej identyfikacji produktów. Realizuje projekty w sposób kompleksowy, począwszy od wykonania analizy przedwdrożeniowej, planu rozwiązania, poprzez dostarczenie i instalację urządzeń, oprogramowania, oraz ich integrację, aż po pełną obsługę posprzedażną.

Fabryka Okien Szewpol plus Sp. z o.o.

Firma powstała w 1992 r. w miejscowości Studzian koło Przeworska, zajmuje się  stolarką okienną i drzwiową będącą połączeniem wyselekcjonowanych materiałów, nowoczesnej technologii oraz wieloletniego doświadczenia produkcyjnego. Dystrybucja stolarki realizowana jest przez sieć firmowych oraz autoryzowanych punktów sprzedaży gwarantujących kompetentne doradztwo, profesjonalny montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Ultratech Sp. z o. o.

Ultratech zajmuje się produkcją części i podzespołów dla światowych firm lotniczych oraz energetycznych. Firma zatrudnia obecnie 98 pracowników. Dzięki doświadczonej kadrze i wysoko wykwalifikowanym pracownikom realizuje najtrudniejsze zadania produkcyjne i zadania badawczo-rozwojowe oraz współpracuje z najlepszymi firmami lotniczymi na świecie.

Zakłady Lotnicze Margański & Mysłowski S.A.

Producent  najlepszych na świecie w swojej klasie szybowców oraz wyjątkowego  samolotu. Przedsiębiorstwo zostało założone w Bielsku-Białej przez Edwarda Margańskiego w 1986 roku. Obecnie firma produkuje szybowce akrobacyjne MDM-1 Fox oraz czteromiejscowy kompozytowy dwusilnikowy samolot dyspozycyjny EM-11C Orka.

Marbet Wil Sp. z o.o.

MARBET® WIL Sp. z o. o. jako jedyna firma na świecie posiada technologię, która umożliwia przekształcenie siarki stałej lub płynnej w spoiwo siarkowe SULSTAR – cement siarkowy, którego zastosowanie jest szersze, niż tradycyjnego cementu portlandzkiego.

HBM Properties Sp. z o.o

HBM Properties Sp. z o.o to innowacyjna i profesjonalna agencja nieruchomości specjalizująca się w sprzedaży, wynajmie oraz zarządzaniu nieruchomościami w Bielsku-Białej i okolicach.